KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15286343

nr 1528 6343

Pastell

Ernst Wrede (1907-1973), Sverige. Signerad, geometrisk komposition, 38x48 cm, yttermått inklusive ram: 49x59 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 20 mars 2023
kl 19:42:30

20/3 19:37:30 1      Vinnande bud